RAD

בשיתוף חברת RAD יצרנו כלי עבודה ייחודי המשפר את חווית השימוש היומיומי של סוכני השטח. על-ידי הטמעת טכנולוגיית התלת-מימד של אייאפפס, בנינו קטלוג דיגיטלי פורץ-דרך ומוחשי, הכולל אנימציות ואוטומציות – המאפשר לסוכנים בארץ ובחו"ל להדגים את מוצרי החברה בצורה משודרגת ומפורטת.

iGetIt

כשהתחלנו לעבוד על אפליקציית iGetIt, החזון היה לייצר מוצר לעולם ללא חסמי שפה – עולם בו משתמשים מקיימים שיחות שלמות בשפות שונות. iGetIt מאפשרת לראשונה (באמצעות ממשק צ’אט מעוצב וידידותי) לשלוח הודעות לכל משתמש בעולם – ולגשר אוטומטית על פערי השפה השונים.

קופיקו yes

בשיתוף עם חברת yes והמותג ״קופיקו״ יצרנו את האפליקציה הסוחפת והאינטראקטיבית ״קופיקו הצלם״. על-די פיתוח טכנולוגיית 2nd Screen ושילוב סורק התלת מימד של אייאפפס – מעריצי הסדרה נהנים מדמויות תלת מימדיות מקוריות הקופצות מתוך הטלוויזיה אל המכשיר הנייד.

GroupUs

GroupUs הינה רשת חברתית מגניבה המאפשרת לחבר בין קבוצות חברים בעלות מטרה משותפת. בעזרת האפליקציה ניתן להשתלב בקבוצות קיימות או ליצור מסגרת חברתית חדשה – רכיבה על אופניים, טיולים משותפים, משחקי פוקר ועוד.

EarlySense

iApps עובדת על פיתוחי ה״אינטרנט של הדברים״ (Internet of Things) בשיתוף פעולה מלא עם חברת EarlySense המובילה בתחומה.

GroupGreeting

אפליקציית GroupGreeting מאפשרת ליצור ברכות קבוצתיות מדהימות לכל אירוע שתבחרו. על-ידי שימוש בממשק חדשני תוכלו לבנות לוח ברכות דיגיטלי – ולצרף ברכות מכל מקום בעולם. לוח הברכות ניתן לצפייה בסמארטפון ואף להקרנה על מסך במהלך האירוע.

Valiber

ה״אינטרנט של הדברים״ (Internet of Things) הוא הדבר ה״חם״ הבא. באמצעות טכנולוגיות חדישות ניתן להתחבר ולהתממשק להתקנים וסנסורים חיצוניים – וכך להעצים את חווית החיים. אפליקציית Valiber מציעה את מכשיר מדידת המתיקות הראשון בעולם, המציג את תוצאותיו על הסמארטפון באפליקציה ייעודית.

Milbat

בישראל מיליוני קשישים המועדים לנפילות בכל יום. עמותת מילב״ת השיקה אפליקציה ייחודית ששמה כמטרה לשפר את איכות החיים של אוכלוסיית הקשישים, תוך כדי הדרכה שלב אחר שלב כיצד לשפר את רמת הבטיחות בבית. האפליקציה מיועדת לבני משפחה, אנשי מקצוע וסטודנטים ממקצועות הרווחה ומתנדבים העוסקים בפעילות עם קשישים.

מרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה

פיתחנו עבור המרכז האוניברסיטאי סורוקה את האפליקציה הרשמית לציבור הרחב – הכוללת התמצאות בשבילי המרכז הרפואי, תכנים מרתקים, חדשות בריאות וכתבות על מחקרים חדשים.

ויצמן נט

אייאפפס פיתחה עבור מכון ויצמן אפליקציה פנים-ארגונית המסייעת בייעול הפעילות היומיומית של המכון. באפליקציה ניתן ליהנות מממשק אנשי קשר, התמצאות במפת המכון, לוח מודעות דיגיטלי, לוח אירועים, תפריטי היום במסעדות המכון, מוקדי חירום ועוד.

BabyApp

אפליקציית BabyApp מאפשרת מעקב אינטראקטיבי אחר תהליך הגדילה וההתפתחות של התינוק, ומשמשת כלי ניטור מעשי לניהול בריאותו, ניהול תוכנית חיסונים ושמירת תיק רפואי של התינוק.

קוראים תהילים

באפליקציית ״קוראים תהילים״ הפגשנו בין דת וטכנולוגיה ובכך הנגשנו לראשונה את מצוות סיום קריאת ספר תהילים השלם. האפליקציה יוצרת רשת חברתית סביב מצוות קריאת התהילים – מאפשרת ליהודים ברחבי העולם לקרוא יחדיו on-line את ספר התהילים בחלוקה לפרקים.

FitsMe

אפליקציית FitsMe מציעה ממשק חדשני של קבלת החלטות קטנות כגדולות על-ידי שימוש בחוכמת ההמונים. המשתמשים משתפים את לבטיהם באמצעות 2 תמונות – ובממשק אינטואיטיבי יכולים לעקוב אחר התוצאות המתקבלות בזמן אמת.

IsraeliMappedinNY

אייאפפס בשיתוף מר גיא פרנקלין (NY) פיתחה את אפליקציית Israeli Mapped in NY, המחברת בין חברי קהילת הסטארטאפים הישראלים בניו יורק. האפליקציה מהווה פלטפורמת חיבור עבור יזמים ישראלים, תוך כדי הצגת הגישה הישראלית לעולם.

בקרו באתר: http://www.israelimappedinny.com

Open i

מערכת Open i הינה אפליקציית חירום חדשנית ומהפכנית. האפליקציה מאפשרת באופן ייחודי לסייע למשתמש/ת לקבל עזרה במהירות – על-ידי שליחת הודעת מצוקה בזמן אמת לאנשי קשר נבחרים, הכוללות נ.צ. מדוייק ותמונות.